Telefon : 0262 642 14 00
Uzman temsilcilerimiz tarafından sizi arayalım.

  Hakkımızda

  Uzman Doğalgaz

  Kurulduğu günden beri Uzman Doğalgaz Firması olarak kurulan firmamız, ana faliyet konusu olarak kendisine; Taahhüt, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir. Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok aha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır.

  Isı Sistemleri konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknoloji ürünleri kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine ısı sitemleri konusunda çözümlerinin yanı sıra hizmet sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi projenin altına imza atmıştır.

  Image
  Image

  Misyonumuz

  Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için, tüm iş süreçlerinin tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesidir. Bunu gerçekleştirmek üzere; Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağız, Çalışanlarımızı tatmin edeceğiz ve bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız, Ortakların beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşacağız, Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşeceğiz. Biz yönetim olarak inanç birliği içerisinde tüm kaynaklarımızı bu yönde kullanacağız.
  • Kalite
  • Memnuniyet
  • Destek
  Sohbeti Başlat